Europa  i  "sprawa  żydowska"  -  Czasy i fakty

Komentarze aktualnych wydarzeń:

      -  Raport o terroryzmie - 2006
      -  Raport o terroryzmie - 2005
      -  Czy Izrael uderzy na Iran?
      -  Jak rozpoczęła się Intifada?
      -  Jak stworzono największe
                                kłamstwo Intifady?
      -  Irański program nuklearny
      -  Raport o terroryzmie - 2004
      -  Kim był Jaser Arafat?
      -  Raport o terroryzmie - 2003
      -  Sprawa "muru bezpieczeństwa"
      -  Finanse
                             Autonomii Palestyńskiej
      -  Zwodzenie mas
  -  Europa i "sprawa żydowska"
      -  Masakra w Jeninie?

Inne:

          -  Ciekawe linki


 

 

 

                        D.B.G. - Jerusalem

    Bojaźń Żydów zamieszkujących Europę narasta. Dla podeszłych wiekiem, teraźniejsza fala antysemickiego terroryzmu stała się wspomnieniem Holokaustu. Powodem tego są islamska wrogość oraz antyizraelska polityka (osoby podobne Le Pen'owi można znaleźć w całej Europie) podsycane relacjami mediów, które nie rozróżniają pomiędzy palestyńskim terroryzmem przeciwko ludności żydowskiej, a prawem Izraela do obrony przeciwko takim atakom (media nazywają to moralną równowagą znaczenia). Prasa brytyjska posuwa się wręcz do zakwestionowania prawa izraelskiej egzystencji. Wszystko to staje się typową forma prześladowania.

    Pewna znajoma osoba napisała do nas z Londynu:
"Nienawiść do Żydów dotyka nas ze wszystkich stron. Mój maż i syn w drodze do synagogi spotkali się z zaczepkami. Sama byłam obrzucona obelgami ze strony osób o arabskim wyglądzie. Żydowskie dzieci stały się ofiarami pobicia. Jedno z nich w wyniku tego utraciło słuch. Nic, spoglądając na wcześniejsze generacje nie uległo zmianie. Dlaczego ludzie gotowi są do takiej nienawiści? Pewien niemiecki przyjaciel doradził nam abyśmy nie przyznawali się, że jesteśmy Żydami."

    Synagogi we Francji, Belgii, Niemczech zostały podpalone; żydowskie sklepy splądrowane, cmentarze zbezczeszczone. Żydzi stali się ofiarami pobicia, wśród nich kobiety ciężarne, oraz osoby w starszym wieku. We Francji w samym miesiącu kwietniu miało to miejsce 400 razy.

    Pokojowo usposobieni chrześcijanie, którzy opierając się na znajomości Biblii zazwyczaj wspierali Izraela z łatwością poddają się wpływom prasy, radia i telewizji. Nie wszyscy jednak pozwalają się zwodzić.
    Rządy spodziewają się islamskich zamieszek. Skoro cztery miliony arabów palestyńskich było w stanie zaognić sytuację na bliskim wschodzie, to czego jeszcze może dokonać ich pięć milionów zamieszkujących Francję? Czego mogą dokonać w Anglii, w Niemczech, w Szwecji ?
    W Anglii oraz Niemczech na wielka skalę zamawiane są szczepionki przeciwko ospie - na wypadek próby ataku chemiczno-biologicznego przez arabskiego obłąkańca.
    Irańskie rakiety posiadają zasięg aż do wybrzeży europejskich. Zniknęła część rosyjskich głowic atomowych - kto je posiada? Wodzowie AL-Qaida podczas przesłuchań, przyznali się wobec władz amerykańskich o możliwości w niedalekim czasie, wyprodukowania przez ich organizację broni nuklearnej.
    W latach 30-tych władze europejskie, udawając niewinność, zignorowały prześladowania Żydów. Dzisiaj będąc zbyt słabe, obawiają się zdecydowanego zwalczania terroryzmu. Uwięzieni terroryści, zeznają o planach atakowania synagog w całej Europie, szczycąc się ze swoich powiązań z organizacją AL-Qaida we Włoszech, Algierii, Niemczech, Francji, Kanadzie, Pakistanie oraz szydząc z sędziów nazywając ich żydowskimi marionetkami.
    Również Watykan nie odważył się zaprotestować przeciwko pojmaniu księży jako zakładników przez terrorystów w kościele Narodzenia w Betlejem, oraz jego plądrowaniu.

    Kto krytykuje Izraela, nie musi obawiać się aktów zemsty z jego strony, ponieważ jako jedyne demokratyczne państwo na Bliskim Wschodzie, zezwala na wolność słowa.

 

 
Na poczatek

  Izrael Kultura Historia Turystyka Pomoc duchowa Żydzi w Polsce Czasy i Fakty

Copyright ©2002-2007 by Gedeon