Zwodzenie  mas  -  Wychowanie  pewnego  narodu  -  Czasy i fakty

Komentarze aktualnych wydarzeń:

      -  Raport o terroryzmie - 2006
      -  Raport o terroryzmie - 2005
      -  Czy Izrael uderzy na Iran?
      -  Jak rozpoczęła się Intifada?
      -  Jak stworzono największe
                                kłamstwo Intifady?
      -  Irański program nuklearny
      -  Raport o terroryzmie - 2004
      -  Kim był Jaser Arafat?
      -  Raport o terroryzmie - 2003
      -  Sprawa "muru bezpieczeństwa"
      -  Finanse
                             Autonomii Palestyńskiej
  -  Zwodzenie mas
      -  Europa i "sprawa żydowska"
      -  Masakra w Jeninie?

Inne:

          -  Ciekawe linki
 

 

 

 

Chociaż międzynarodowe media to ignorują lub tuszują, wychodzi na jaw coraz więcej informacji, które dokumentują antyizraelskość i antysemityzm władz Autonomii Palestyńskiej (PA). Włączone jest w to również wychowanie arabskich dzieci i to od najmłodszych lat. A to wszystko pod czułą kontrolą laureata pokojowej nagrody Nobla - Jassira Arafata !

Izrael jest naciskany aby czynił pokój. Pokój na Bliskim Wschodzie? Z kim? "Pokój jest możliwy tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy aktywnie go szukają". To co obecnie jest odkrywane jest najohydniejszym rodzajem rasizmu i podżegania.

Czy ten wniosek jest antyarabską polemiką? Rozstrzygnij sam. Przeczytaj poniżej, jaką przyszłość dla swojej ludności, swoimi własnymi słowami, przygotowuje PA.

 

                  Oficjalne podręczniki

       - "Wystrzegaj się Żydów, ponieważ oni są zdradzieccy i nielojalni" - Islamskie Wychowanie dla 9 klasy, str.79;
       - "Żydzi podjudzają do wojen." - Islamskie Wychowanie dla 9 klasy, str.94;
       - "Wyzwól się przez rozlew krwi." - Czytanki i Teksty Literackie dla 8 klasy, str.135;
       - "Żydzi to źli rasiści. Szatan, przed oczyma wielu ludzi, pokazuje swoje złe uczynki jako dobre ... Takim też narodem są Żydzi." - Islamskie Wychowanie dla 8 klasy, str.95;
       - "Wiedz mój synu, że Palestyna jest krajem, w którym jego czysta ziemia jest nasączana krwią męczenników. To jest powód dla którego zwalczamy Żydów i z naszego kraju ich wypędzić musimy." - Język Islamski dla 8 klasy, Nr.576, str.176;
       - "Rozstrzygnij co jest w następującym zdaniu podmiotem a co orzeczeniem: Dżihad (święta wojna przeciw niewiernym) jest religijnym obowiązkiem każdego muzułmanina i muzułmanki." - Podręcznik do języka arabskiego dla 5 klasy, Nr.542, str.167;
       - "Zgiń jako męczennik na polu bitwy." - Język Islamski dla 8 klasy, Nr.576, str.176;
       - "Po proroku, wojownicy i męczennicy Dżihadu będą najbardziej czczeni." - Czytanki i Teksty Literackie dla 10 klasy, Nr.607, str.103;
       - "Palestyno: wyciągnij swój miecz, my chcemy zgromadzić się do wojny, z czerwoną krwią i płonącym ogniem. Śmierć niech zawoła a miecz niech stanie się obłąkany od wielu bitew. O Palestyno, młodzież wyzwoli swój kraj." - Czytanki i Teksty Literackie dla 8 klasy, str.120-122;
       - "Żydzi są źli. Podaj przykład złośliwych zamiarów Żydów na podstawie dzisiejszych wydarzeń." - Islamskie Wychowanie dla 9 klasy, str.182;
       - " Żydzi zamordowali chrześcijańskich i muzułmańskich mieszkańców Palestyny." - Islamskie Wychowanie dla 9 klasy, Nr.589, str.182;
       - " Naucz się tej lekcji: Wierzę, że Żydzi są wrogami Proroka i wierzących." - Islamskie Wychowanie dla 4 klasy, część 2, str.67;
       - " Żydzi zwalczali Mahometa. Oni nazywali go kłamcą i zaparli się go. Oni walczyli wszelkimi sposobami i środkami przeciwko jego religii; wojna, która do dzisiaj nie została zakończona. Oni działają w dalszym ciągu w taki sposób." - Islamskie Wychowanie dla 7 klasy, str.125.

 

 

Ministerstwo Oświaty Palestyńskiej Autonomii wydało 14 nowych książek we wrześniu 2000 roku w których zawarte są te cytaty. W żadnej z tych książek jest pokazana mapa Izraela. Wszystkie izraelskie miasta albo regiony są pokazane jako część Palestyny. Nie ma w tych książkach ani jednej wypowiedzi tolerancji wobec Żydów. W jednym tekście o tolerancji z 6 klasy nie żadnej wzmianki o Żydach albo Izraelu. Izrael jest w dalszym ciągu przedstawiany jako nieprawne państwo i nazywane jako zdobycz kolonialna, która w 1948 roku zajęła Palestynę.

Pikantności dodaje tu fakt, że Oświata Palestyńskiej Autonomii finansowana jest z pieniędzy Unii Europejskiej !!!

 

 

                  Letni obóz dla dzieci

    W sierpniu 2001 roku, telewizja BBC pokazała reportaż z letniego obozu, kierowanego przez cztery ugrupowania terrorystyczne, podczas którego arabskie dzieci w wieku 8 - 12 lat były trenowane na samobójcze bomby. Według tego reportażu od września 2000 roku 30 z tych dzieci wysadziło się już w powietrze w atakach terrorystycznych.
    Oni otrzymali wyszkolenie z bronią, nosili wojskowe mundury i byli stale pokazywani w telewizji Palestyńskiej Autonomii. 20 letni szef tego obozu opisywał entuzjazm tej młodzieży i wyjaśniał, że jeżeli oni zginą, to w niebie będą na nich czekać dziewice i ich przyjaciele. Jeden z tej młodzieży powiedział: "My otrzymujemy tu te wojskowe szkolenie, aby bronić naszą ojczyznę Palestynę, wypędzić osiedleńców i zdobyć dla nas Jerozolimę, która jest naszą wieczną stolicą."

    W sumie w takich obozach zostało wyszkolonych 13 tysięcy palestyńskich dzieci !

 

 

 Nowa strona internetowa dla palestyńskich dzieci.

    Fanatyczna grupa terrorystyczna Hamas otworzyła nową stronę internetową dla palestyńskich dzieci. "Najświętszą rzeczą w życiu jest samobójczy atak na Żydów" to cytat z tej strony. Palestyńskie dzieci są tam karmione nienawiścią do Żydów. "Ja oddam z miłością moje ciało jako bombę dla wolności naszego kraju" powiedział na tej stronie jeden palestyński młodzieniec, który podziwiał atak terrorystyczny na dyskotekę przy plażowej promenadzie w Tel Avivie.

 

 

                  Wychowanie rodziców

    Jihad Titi, 18 latek, który wysadził się 27.05.2002 w Petach Tikva i zabił przy tym dwóch Izraelczyków, zadzwonił krótko przed zamachem do swoich rodziców mieszkających w obozie uchodźców Balata aby się pożegnać. Jego matka , Haleema, życzyła mu sukcesu a jego ojciec Ibrahim życzył sobie, żeby jego syn zamiast bombowego pasa miał założoną bombę atomową.

07.06.2002
    Pewna matka terrorysty samobójcy z Gazy, Uma Nidala, udzieliła wywiadu saudyjskiej gazecie "A-Sharq al-Awssat". W tym wywiadzie chwaliła swojego 17-letniego syna za zamach którego dokonał koło Megiddo. "Jestem dumna z moich 4 synów, których wychowałam, aby dokonywali zamachów przeciw Izraelowi" to cytat z tego wywiadu.

17.06.2002
    Pewna pożegnalna kaseta Video pokazuje pewnego terrorystę, który planował zamach na osiedle Dugit w północnej części strefy Gazy. On stoi koło swojej matki, trzymając jej ręce. Później widać jak również ona bierze broń do swojej ręki i błogosławi swojego syna słowami: "niech każda kula tej broni trafi" i następnie modliła się o to aby on został dobrym męczennikiem. Dzień później, gdy otrzymała wiadomość, o śmierci swego syna w walce z izraelskimi żołnierzami, wydała z siebie typowy arabski okrzyk radości i zaczęła klaskać - wynika z opowieści jej sąsiadów. Przy pogrzebie swojego syna powiedziała, że palestyńskie dzieci po swojej męczeńskiej śmierci idą do raju, natomiast żydowskie dzieci idą do piekła.

 

 

                  Baby-Fotografie

    Po tym jak Izrael opublikował zdjęcie, na którym widoczne jest niemowlę owinięte bombowym pasem i opaską męczennika, Minister Arafata Rabbo wyjaśnił, że to sfałszowane zdjęcie służące do izraelskiej propagandy. Lecz wujek tego dziecka poświadczył brytyjskiej telewizji prawdziwość tego zdjęcia, które zostało zrobione podczas balu zakończeniowego na jednym z uniwersytetów palestyńskich. Żołnierze sfotografowali to zdjęcie a oryginał zostawili w rodzinnym albumie podczas przeszukiwania domów palestyńskich szukając aktualnego zdjęcia pewnego terrorysty.

    Podczas przeszukiwań domów w Hebronie znaleziono w jednym z kartonów, razem z innymi zdjęciami następne "Baby-Foto wojownika"

 

     Każde wychowanie i oświata jest finansowana.

    I tak od wybuchu Al-Aksa Intifady Saddam Hussein wypłacił już 5 milionów US-$ dla terrorystów. Rodzina, której syn lub córka polegnie jako terrorysta samobójca i z sukcesem zabije przy tym Izraelczyków, otrzymuje przeciętnie 10.000 US-$. Z tego powodu Saddam Hussein jest wśród Palestyńczyków coraz bardziej popularny. Na zdjęciu widoczna jest Kefauah Eshata z czekiem na 10.000 US-$ przed zdjęciem jej "męczennika" - syna Balala.


16.11.2002 Mirosław Sellin

Teksty źródłowe:
NAI Newsletter
Kwartalnik "Haschiwah"

 

 

 Na poczatek

  Izrael Kultura Historia Turystyka Pomoc duchowa Żydzi w Polsce Czasy i Fakty

Copyright ©2002-2007 by Gedeon